Specjalizacja
Deep Learning
Stworzyliśmy program z myślą o osobach, które chcą wykorzystywać sieci neuronowe w praktyce i rozwinąć swoje kompetencje w innowacyjnym obszarze Data Science.
cover-image
otwarty nabór
Jeśli posiadasz już doświadczenie we wskazanych obszarach lub interesujesz się Deep Learningiem.
Najczęściej wybierany przez
Programistów
Jeśli masz doświadczenie w IT i pracujesz jako front-end, back-end lub full-stack developer i chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z deep learningu.
Analityków
Jeśli pracujesz jako data scientist, analityk lub BI developer w firmie informatycznej, konsultingowej lub banku i myślisz o rozwoju zawodowym.
Naukowców
Jeśli jesteś naukowcem, absolwentem lub studentem kierunków technicznych i szukasz przyszłościowy obszar dla rozwoju kompetencji.
Czasami mały krok może zmienić całe nasze życie. Nie zwlekaj...
O trenerze
Pomysł na stworzenie programu wynikł ze zrozumienia, że deep learning jest jedną z najbardziej rozwijających się i obiecujących dziedzin w obszarze data science. Sieci Neuronowe znajdują coraz większe zastosowanie w różnych branżach, co prowadzi do wzrostu zapotrzebowania na specjalistów w tej dziedzinie.
dr Filip Wójcik
Autor programu / Data Science Lead / Wdraża innowacje w InPost
Filip od ponad 10 lat zajmuje się wdrażaniem systemów wspomagania decyzji z wykorzystaniem uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji w największych organizacjach. W tym czasie pracował w różnych obszarach biznesowych jako stały członek zespołu, lider techniczny i kierownik działu. Obecnie wdraża innowacje w InPost. Jest doktorem nauk ekonomicznych, wyjątkowo cenionym prelegentem i wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, który z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu Filip stworzył autorski program i metodologię, która pozwala jego studentom opanować niezbędne umiejętności do rozwoju w obszarze deep learning i data science.

Obecnie studentami akademii są m.in. pracownicy takich firm jak Accenture, Capgemini, ING Bank, Saint-Gobain, PWC, Allegro.
Akademia w liczbach
Jakie wyniki osiągneliśmy pomagając innym?
34
Zrealizowanych projektów
3500+
Uczestników szkoleń
12k+
Godzin doświadczenia
27
Zorganizowanych wydarzeń
Czego nauczysz się w programie?
Kurs zawiera materiały w formie wideo, a także przykłady i narzędzia, które są najczęściej spotykane w realnej pracy.
Formy nauczania
Połączyliśmy różne formy nauczania w jednym programie, aby pomóc Ci osiągać lepsze wyniki.
Nagrania wideo
Przygotowaliśmy filmy instruktażowe, które są dostępne online na platformie szkoleniowej, możesz je oglądać w dogodnym dla Ciebie czasie, a także śledzić własne postępy nauki.
Dyskusje w społeczności
Wszyscy studenci programu są zjednoczeni na wspólnym czacie, na którym mogą się poznać, wymieniać doświadczeniami, pomagać sobie nawzajem w nauce i znajdowaniu rozwiązań.
Sesje mentorskie
Sesje Q&A z autorem kursu pozwalają osiągnąć najlepsze efekty nauki poprzez wspólną burzę mózgów i wsparcie przy dodatkowych pytaniach.
Webinary na żywo
Dodatkowe tematyczne webinary online pomogą Ci głębiej poznać obszar deep lerning i data science, a także stale poszerzać horyzonty własnej wiedzy.
Technologie z którymi się zapoznasz
Zapoznasz się z niezbędnymi technologiami i narzędziami
wykorzystywanymi w obszarze deep learning.
Technologie z którymi się zapoznasz
Zapoznasz się z niezbędnymi technologiami i narzędziami
wykorzystywanymi w obszarze deep learning.
Co mówią nasi studenci o Akademii?
Piotr Glinka
Główną wartością, której poszukiwałem był bliski kontakt z mentorem i możliwość uzyskania porady lub opinii - tego nie oferują kursy typu Udemy i Youtube.
Ilona Michalik
Więcej ostatnio wydałam na książki niż za ten program, więc czuję się, jakby był za darmo i jest o wiele więcej wart niż to, ile zapłaciłam. Na pewno widzę progres i wiele z tego się nauczyłam.
dr Pawel Olber
Najbardziej wartościowe aspekty programu: „…przykłady, ćwiczenia praktyczne przedstawione przez prowadzącego, kontakt z prowadzącym… Jestem bardzo zadowolony.
Anna Maziarczyk
Bardzo cenię kurs za tak obszerną wiedzę zawartą w poszczególnych modułach. Na duży plus zasługuje przygotowanie teoretyczne i praca praktyczna z wykorzystaniem różnych narzędzi.
Powody, dla których warto zacząć z nami
Aby rozwinąć swoje kompetencje w Deep Learningu i Data Science, realizować szalenie ciekawe projekty i dostawać konkurencyjne wynagrodzenie dołącz do programu.
 • Nagrania w przystępnej formie
  Lekcje wideo są dopasowane do osób, które jeszcze nie mieli doświadczenia w IT, ale chcą zrozumieć w przystępnym języku, co i jak działa.
 • Praktyczne zadania
  Przykłady i zadania domowe oparte na realnych danych, co pozwala lepiej utrwalić zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce.
 • Sesje eksperckie na żywo
  W trakcie programu organizowane są dodatkowe cztery sesje Q&A, podczas których można poznać zakątki deep learningu i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.
 • Doświadczony mentor
  Program oparty jest na prawdziwych doświadczeniach i błędach autora, które zbierał przez lata pracy w międzynarodowych firmach z różnych sektorów.
 • Duże zapotrzebowanie na rynku
  Ciągły wzrost ilości danych gromadzonych w różnych obszarach gospodarki wymaga większej liczby specjalistów, którzy mogą je przekształcać i badać tworząc nową wartość biznesową.
Harmonogram
Zacznij swoją przygodę z deep learning już dziś.
maj 2023
maj 2023
Otwarcie zapisów do Specjalizacji Deep Learning
dr Filip Wójcik, autor programu Specjalizacja Deep Learning
Wprowadzenie dla wszystkich uczestników kursu, gdzie Filip i Nikolay opowiedzą jak będzie przebiegać nauczanie i udzielą odpowiedzi na pojawiające się pytania. Sesje Q&A planowane co drugi tydzień od startu programu.
do 8 tygodni
do 8 tygodni
Przygotowanie własnego case study
Przygotujesz własny projekt z wykorzystaniem sieci neuronowych na przykładzie rozwiązania do przewidywania anomalii z wykorzystaniem informacji z logów.
do 8 tygodni
do 8 tygodni
Otrzymanie certyfikatu
Po ukończeniu programu otrzymasz imienny certyfikat ukończenia Specjalizacji Deep Learning.
Wybierz swoją ścieżkę
Każdy plan zawiera wstępnie nagrane filmy, które są dostępne na platformie edukacyjnej. Dostęp już od 48,27 zł netto tygodniowo (faktura VAT).
Nagrania wideo i przykłady

Nielimitowany dostęp

Dostęp do społeczności

Gwarancja najkorzystniejszej ceny

4x Spotkania LIVE (Q&A)

Certyfikat imienny

Kurs wprowadzenia do Python
Cena: 1469 zł 835 zł
Uczę się od podstaw
Nagrania wideo i przykłady

12 miesięcy dostępu

Dostęp do społeczności

Gwarancja najkorzystniejszej ceny

4x Spotkania LIVE (Q&A)

Certyfikat imienny

Kurs wprowadzenia do Python
Cena: 797 zł 595 zł
Uczę się sam
Cena: 1079 zł 675 zł
Nagrania wideo i przykłady

Nielimitowany dostęp

Dostęp do społeczności

Gwarancja najkorzystniejszej ceny

4x Spotkania LIVE (Q&A)

Certyfikat imienny

Kurs wprowadzenia do Python
Uczę się w grupie
Popularny wybór

Często Zadawane Pytania

Tutaj zebraliśmy odpowiedzi na najpopularniejsze pytania naszych uczniów.
Dlaczego Deep Learning?
Najbardziej obiecujący i rozwijający się obszar w data science, szerokie zastosowanie zdobytych umiejętności, łatwość w znalezieniu pracy, ciągły rozwój.
Czy mam umieć programować?
Aby uczestniczyć w kursie nie musisz mieć doświadczenia w programowaniu, ale zalecamy wybrać pakiet "Uczę się od podstaw", aby zacząć od poznania podstaw Python.
Na jak długo otrzymuję dostęp?
Podstawowy plan obejmuje dostęp przez 12 miesięcy, pozostałe plany mają dożywotni dostęp do platformy i aktualizacji programu.
Czy mogę odzyskać pieniądze?
Otrzymujesz 14 dniową gwarancję oraz możliwość pełnego zwrotu wpłaconej kwoty w przypadku rezygnacji z programu.
Tak, możesz kupować na raty za pośrednictwem naszego programu partnerskiego z Alior bankiem. 👆Kliknij aby poznać szczegóły.
Czy otrzymam certyfikat?
Tak, po pomyślnym ukończeniu testu końcowego otrzymujesz certyfikat Specjalizacji Deep Learning. Każdy certyfikat jest imienny.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz dodatkowe pytania lub kupujesz dostęp
dla 5+ osób, we wszystkim pomożemy!
SUBSKRYBUJ
© 2019-2023 ADS All rights reserved